Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium

Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium
Doprava v rámci Slovenska zadarmo
749,99 Eur
Je nám ľúto, výrobok je vypredaný. Vyberte si podobný na stránke GPS.
  • Výrobca: Suunto
  • Design: Unisex
  • Váha: 73 g
  • Materiál: Luneta: space grade titanium, Sklíčko: sapphire crystal, Telo: polyamide, Remienok: silicone
Pokrok nad logikou Zobraziť viac

Pokrok nad logikou

Logika vraví, že by sme tu nemali byť. Vraví, že nie je logické ísť von, keď ostatní pokojne spia. Hovorí, že byť o dve minúty rýchlejší nie je reálne. Logika nám radí oddychovať, keď sme unavení a vzdať to, keď to bolí. Ale my sme sa rozhodli ju ignorovať, pretože nie sme logické tvory. Sme nad logikou.

Farebný dotykový displej optimalizovaný pre vonkajšie použitie

Hodinky Suunto Spartan využívajú farebný dotykový displej so širokým pozorovacím uhlom poskytujúcim výbornú viditeľnosť aj na priamom slnečnom svetle. Prispôsobený, aby vydržal rušiace vplyvy z okolitého prostredia s možnosťou plného uzamknutia a ovládania iba pomocou troch hardware tlačítok.

Životnosť batérie až do 26 hodín s GPS

Suunto Spartan Ultra pre náročné dobrodružstvá prichádzajú s až 26 hodinovou výdržou batérie pri dobrej presnosti sledovania GPS. Možnosť ovládať spotrebu batérie.

Dobrodružné vlastnosti

Suunto Spartan poskytuje pre Vaše športové zážitky bohatú trasovú navigáciu, vrátane „breadcrumb view“ a digitálneho kompasu, ktorý Vás prevedie neznámym terénom. Suunto Spartan Ultra ponúka barometrickú nadmorskú výšku s FusedAlti™.

Bezkonkurenčná odolnosť

Zafírové sklíčko, luneta z titánu alebo nerezovej ocele a odolnosť voči vode 100 metrov Vás uistí, že Suunto Spartan Ultra zvládne akýkoľvek výprask a je pripravený na ďalšie dobrodružstvá. Hodinky sa vyrábajú ručne vo Fínsku.

80 športov na výber

S 80 preddefinovanými športovými módmi sú hodiny Suunto Spartan pripravené na akýkoľvek druh činnosti ihneď po vybalení z krabice. Poskytujú bohaté zobrazenie špecifickej športovej metriky pre športy ako beh, jazda na bycikli, plávanie, triatlon, a rôzne iné dobrodružné aktivity, ako turistika, či skialpinizmus. Starostlivo programované displeje pre špecifické športy poskytujú presný prehľad o Vašej športovej aktivite. Popri väčšine populárnych športov sú k dispozícii aj módy ako intervalový beh, beh cez prekážky, alebo beh na páse. Napríklad pri intervalovom behu môžete v reálnom čase počas aktivity sledovať posledné časové intervaly a priemernú tepovú frekvenciu na jednom displeji.

Presná športová metrika

Hodiny Suunto Spartan presne odmerajú napr. Vaše tempo, rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku, tepovú frekvenciu a spálené kalórie, poskytnú podporu pre beh, cyklistický výkon a kadenciu (vyžaduje externé senzory na bicykli). A samozrejme, Spartan prichádza aj so špecificky plaveckými funkciami, ako tempo, počítadlo záberov a SWOLF. Neskôr bude k dispozícii aj meranie tepovej frekvencie senzorom na zápästí.

Tréningové náhľady

Suunto Spartan Vám umožní sledovať priamo v hodinách, alebo prostredníctvom Suunto MovesCount tréningovú záťaž, odpočinok a regeneráciu, pokrok, a umožní Vám naplánovať si ďalší tréning. Hodiny monitorujú aktivitu 24/7 a poskytujú denné týždenné zhrnutie činnosti spolu s tréningovou históriou. Pre sledovanie pokroku Vás Spartan stále informuje o najlepších dosiahnutých výkonoch. Osobné rekordy môžu byť odvodené od doby, nadmorskej výšky alebo cyklistického výkonu – napríklad najrýchlejších 5km behu, alebo 20min najvyššieho výkonu na bicykli. Suunto MovesCount ponúka kompletnú sadu nástrojov a analýz pre širšie informácie ohľadom tréningového zaťaženia, pokroku, regenerácie a možnosť plánovania ďalších aktivít.

Pokrok v porovnaní so skupinou športovcov

Porovnajte Vaše ročné, alebo celkové najlepšie výkony s ostatnými športovcami a dozviete sa, aký ste dobrý. Napríklad môžete porovnať vaše najlepšie výkony z plávania na 1900m so skupinou plavcov, či sa nachádzate v najlepších 20% skupiny a o koľko budete musieť pridať, aby ste sa dostali do najlepších 10%. Suunto MovesCount poskytuje reálne dáta o tom, ako trénujú ďalší športovci vo vašej vekovej skupine a čo museli urobiť pre dosiahnutie svojich cieľov. Porovnajte svoj výkon s ostatnými športovcami s takým istým cieľom a získajte informácie o tom, ako sa pripravujú.

Peer-to-peer koučovanie

Máte možnosť poskytnúť prístup do tréningového denníka vášmu trénerovi, aby videl históriu tréningov a tréningové náhľady. Na základe týchto informácií Vám môže poskytnúť online rady a vytvoriť tréningové plány, ktoré môžete stiahnuť do hodiniek.

Objavte nové cesty s „heatmaps“

Použite „teplotné mapy“ na Suunto Movescount a Suunto Movescount App a nájdite najobľúbenejšie miesta na beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie a podobne. Heatmaps pre viac ako 15 športov odhalí trasy často používané Suunto komunitou všade na svete, založené na miliónoch „moves“. Naplánujte si trasy v Suunto Movescount pomocou bohatých topografických máp. Sledujte heatmap, alebo chodte vlastnou cestou. Pripojte sa a navigujte sa po trase pomocou hodiniek.

SUUNTO SPARTAN ULTRA

Multišportové hodinky s GPS pre atlétov a dobrodruhov

-životnosť batérie viac ako 26h v tréningovom móde

-titanium 5/oceľová luneta so zafírovým sklom

-100m vodeodolnosť

-barometrický výškomer

-outdoorový farebný dotykový displej

-GPS/GLONASS, Bluetooth, kompas

-trasová navigácia s Heatmaps pre viac ako 15 športov

-beh, cyklistika, plávanie, multisport, triatlon a extrémne športy

-podpora pre viac ako 80 športov

-tréningové zaťaženie, oddych a regenerácia, progres a tréningové plány

-peer-to-peer koučovanie

-osobné rekordy podľa športu na báze vzdialenosti, výkonu a nadmorskej výšky

-porovnanie osobných rekordov a tréningových náhľadov s ďalšími športovcami zo skupiny

-denné sledovanie aktivity, kalórií a krokov -synchro s mobilným telefónom a oznámenia

-prispôsobiteľné ciferníky