Zľava -8%
  • ASOLO FANDANGO DUO GV MM A519 BROWN
  • Obrázok_(2)
  • Obrázok_(3)

ASOLO FANDANGO DUO GV MM A519 BROWN

  • Obj. čislo: 115001560
  • Výrobca: ASOLO
Pohlavie
Muž
Materiál
zvršok: Nubuk 2,4 mm, futro: GORE-TEX® Performance Comfort, výstuha: Asoflex 00 MR (4 mm), stielka: Lite 2, šnúrovanie: oceľové kladky Micro Pulley System, podrážka: Vibram® Radiant (Megagrip)
219,90 € s DPH 202,31 s DPH / par 168,59 € bez DPH / par
Dostupnosť na predajni:
ePORT (BA) -
BORY MALL (BA) -

ASOLO FANDANGO DUO GV MM A519 BROWN

Kožené "vibramky" pre ľahkú turistiku a túlanie sa prírodou. Nubuk s minimom švov. Nepremokavá membrána. Celokožené vibramky sú klasika. Tieto naviac nemajú skoro žiadne švy, takže pôsobia veľmi elegantne a pritom vydržia aj ostrejšie zaobchádzanie na alpskej túre alebo pri jesennom túlaní sa po mokrých chodníčkoch. Vďaka komfortnému kladkovému šnúrovaniu vám šnúrky vydržia omnoho dlhšie, ako ste boli doteraz zvyknutý. Ľahšie sa uťahujú a neprederú sa. Podrážka Vibram® Radiant s Megagrip technológiou dodá vášmu kroku istotu na akomkoľvek povrchu. Dokonca aj na mokrej skale a pri protivnom zostupe sypkou sutinou. A s GORE-TEX® membránou vo vnútri sa nemusíte obávať ani väčšej vody. Vaše nohy budú v suchu a pohodlí. Kľúčové vlastnosti: - Membrána GORE-TEX® Performance Comfort, - Podrážka Vibram® Radiant (Megagrip), - Koža Nubuk s minimom švou, - Nová medzipodrážka z materiálu EVA dvojitej hustoty, - Gumový lem na špici, - Kladkové šnúrovanie Micro Pulley System, - Vyrobené v Európe . - hmotnosť 1/2 páru, pánska UK 8 = 720 g

Parametre

Pohlavie Muž
Materiál zvršok: Nubuk 2,4 mm, futro: GORE-TEX® Performance Comfort, výstuha: Asoflex 00 MR (4 mm), stielka: Lite 2, šnúrovanie: oceľové kladky Micro Pulley System, podrážka: Vibram® Radiant (Megagrip)
Hmotnosť0,72 kg