Ortovox na zimu 2019-20 naskladnený

Ortovox na zimu 2019-20 naskladnený

Do Outdoor Guidu sme "nahnali" nové ovečky z Ortovoxu, aby sa ich vlna postarala o Vašu perfektnú termoreguláciu. U nás nájdete takmer všetko v najväčšom shop-in shope Ortovox na Slovensku. My sa tešíme a Vy?

V kolekcii SKITOUR ORTOVOX môžete nechať nadváhu za sebou v údolí. Bez kompromisov v oblasti ochrany a pohodlia. V superľahkej 3L ORTLER JACKET budete v horách iba so základmi. Táto bunda je ľahká a napriek tomu veľmi robustná. Vysoko výkonná membrána DERMIZAX®EV od Toray zaisťuje, že bunda je priedušná, vetruvzdorná a vodeodolná. Bunda SWISSWOOL PIZ PALÜ a COL BECCHEI PANTS poskytnú perfektnú klímu na náročných stúpaniach. Je tiež dôležité vybrať si správny batoh - pri náročných tútach sa počíta každý gram. S minimalistickým a dômyselným zameraním sa TRACE 20 zameriava na základné črty.

Náročný terén, odvážne skalné steny a nekonečné línie prášanu: To je váš terén! To je miesto, kde dôverujete tvrdému materiálu 3L GUARDIAN SHELL JACKET a 3L GUARDIAN SHELL PANTS, ktoré poskytujú maximálnu ochranu a pohodlie vďaka ich DERMIZAX®EV a čistej podšívke z merino vlny. Pokiaľ ide o maximálnu ochranu vašich zákrut, je lavinový batoh FREE RIDER 22 AVABAG perfektnou voľbou. Tento batoh sa stane vašim verným spoločníkom vďaka extrémne kompaktnému systému airbagov AVABAG a novo vyvinutému SPS FLEX BACK PROTECTOR. Do vášho vybavenia tiež patrí ľahká lavinová lopata SHOVEL BEAST a lekárnička PRVEJ POMOCI ROLL DOC.


Vytrvalostné lyžiarske túry, strmé prašné zjazdy a nedotknutá krajina: Niet pochýb, že zima je vašou obľúbenou sezónou. Pre zaistenie toho, aby ste si mohli naďalej užívať svoje aktivity, je absolútne nevyhnutné mať lavinový batoh, ako aj sondu, lopatu a lavinový transceiver. Lavínové batohy ORTOVOX dostupné v prevedení ASCENT a FREE RIDER vás ohromia svojím extrémne ľahkým lavínovým systémom AVABAG a vysokou úrovňou komfortu. Najnovšia lopata BEAST SHOVEL vás získa ideálnou pracovnou dĺžkou a nízkou hmotnosťou. Vďaka svojej patentovanej technológii inteligentných antén je AVALANCHE TRANCEIVER 3+ ideálny pre rýchle a efektívne vyhľadávanie a záchranu v lavíne. Váš batoh by mal obsahovať aj súpravu PRVEJ POMOCI a BIVY BAG.