Zľava -8%
  • topánky ASOLO GREENWOOD GV ML GRAPEADE
  • Obrázok_(2)
  • Obrázok_(3)

topánky ASOLO GREENWOOD GV ML GRAPEADE

  • Obj. čislo: 115001538
  • EAN: 8026948887246
  • Výrobca: ASOLO
Materiál
zvršok: Perwanger koža 2,4 mm, futro: GORE-TEX® Performance Comfort, výstuha: Asoflex 00 MR (4 mm), stielka: Lite 2, šnúrovanie: ľahká zliatina, podrážka: Vibram® Radiant (Megagrip)
Pohlavie
Žena
219,90 € s DPH 202,31 s DPH / par 168,59 € bez DPH / par
Dostupnosť na predajni:
ePORT (BA) -
BORY MALL (BA) -

topánky ASOLO GREENWOOD GV ML GRAPEADE

Pevné a odolné vibramky na horské túry a treking s batohom. Celokožená obuv, ktorá sa o Vaše nohy postará aj pri náročnejších horských túrach. Napr. pri výstupoch na alpské dvoj či trojtisícovky. Pevná Perwanger koža a gumový lem na špičkách - to je synonymum pre odolnosť a dlhú životnosť. Na mokrej skale aj rozbahnenej cestičke Vám maximálnu oporu zabezpečí podrážka Vibram® Radiant so samočistiacim vzorom a Megagrip technológiou. A pri zostupe sypkou suťou a strmým terénom Vás “pribrzdí” integrovaná technológia Asobrake. Použitie ľahkej EVA medzipodrážky ubralo týmto topánkam ešte pár desiatok gramov a Vám tým pádom niekoľko kvapiek potu z čela. A zároveň pridalo komfort do každého kroku. A čo dážď, mokrá tráva, kaluže? Žiadny problém s nepremokavou membránou GORE-TEX®, ktorá udrží vaše nohy v suchu a pohodlí. Tieto "vybramky" vás nezradia v žiadnom teréne a vydržia s vami veľmi dlho. Kľúčové vlastnosti: Membrána GORE-TEX® Performance Comfort, Podrážka Vibram® Radiant (Megagrip), Hydrofóbna Perwanger koža 2,2 - 2,4 mm, Tlmenie došľapu z EVA materiálu, Gumový okop na špičke, Váha jednej topánky 676 g, Vyrobené v Európe.

Parametre

Materiál zvršok: Perwanger koža 2,4 mm, futro: GORE-TEX® Performance Comfort, výstuha: Asoflex 00 MR (4 mm), stielka: Lite 2, šnúrovanie: ľahká zliatina, podrážka: Vibram® Radiant (Megagrip)
Pohlavie Žena
Hmotnosť0,676 kg
Naposledy navštívené