Zľava -20%
  • skialpové lyžiarky SCARPA MAESTRALE RS WHITE/BLACK/LIME
  • Obrázok_(2)
  • Obrázok_(3)

skialpové lyžiarky SCARPA MAESTRALE RS WHITE/BLACK/LIME

  • Obj. čislo: 256000011
  • EAN: 8025228858242
  • Výrobca: SCARPA
Bez kompromisov! Maestrale RS 2.0 sú ľahšie, tuhšie a komfortnejšie ako inokedy. Predstavujú nové meradlo vo svete skialp.
Materiál
Podrážka Scarpa / Vibram Cayman PRO, skelet Carbon Grilamid LFT®, grilamid, Pebax, Papuča termo topánočka Intuition
Pohlavie
Muž
599 € s DPH 479,21 s DPH / par 399,34 € bez DPH / par
Dostupnosť na predajni:
Stará Vajnorská (BA) -
BORY MALL (BA) -

skialpové lyžiarky SCARPA MAESTRALE RS WHITE/BLACK/LIME

Bez kompromisov! Maestrale RS 2.0 sú ľahšie, tuhšie a komfortnejšie ako inokedy. Predstavujú nové meradlo vo svete skialp. Ľahkosť a pohodlie pri stúpaní, tuhosť a vynikajúce ovládanie aj pri tých najťažších zjazdoch.

Navrhnuté pre pokročilých skialpinistov, nová geometria, nové technológie a nové materiály umožňujú skvelé výkony a radosť z akéhokoľvek kopca. Aj keď sú kompatibilné so všetkými typmi lyží poskytujú Maestrale RS 2.0 najlepší výkon a zábavu v kombinácii s lyžou so šírkou 90 až 110 mm. Maestrale RS 2.0 sú o 20% tuhšie a len o 10 gramov ťažšie, než klasické Maestrale 2.0 . Pri vývoji a výrobe tohto nového modelu bola použitá celá rada nových technológií. Ku komfortu nosenia prispieva vnútorná termo topánka Intuition s možnosťou šnurovanie Quick Step-In TLT systém pre ľahké nastupovanie a vystupovanie z TLT viazanie. Podrážka NScarpa® / Vibram® vyrobená zo zmesi TOP85 ponúka vynikajúcu trvanlivosť a priľnavosť. Vyhovuje norme DIN ISO 9523 a všetkým TLT viazaním na trhu.

Použité technológie: BI INJECTION SHELL - SCARPA® predstavuje túto novú technológiu vstrekovania dvoch vysoko výkonných materiálov: CARBON Grilamidu LFT® a Grilamid. Tá pomáha vytvoriť skelet, ktorý ponúka neuveriteľný výkon a vysokú torznú tuhosť a to až do oblasti špičky. WEB FRAME CARBON DESIGN - špeciálne tvarovanie v oblasti päty pripomínajúce slnečné lúče, ktoré strieda rôzne hrúbky stien škrupiny. Tento tvar ponúka dostatočnú oporu v kľúčovej oblasti topánky - pri súčasnej úspore hmotnosti. SPEED LOCK PLUS- mechanizmus prepínanie medzi režimami ski / walk sa ľahko odomkne a zaistí vďaka pružine, ktorá zlepšuje funkčnosť páky. Systém je zdokonalením technológie Friction Free. Medzi spodnou časťou skeletu a komínom nie je žiadna spojovacia "tyč", čo umožňuje pohyb "bez trenia" počas režimu walk. EVO V-FRAME - zvláštne tvarovanie zadnej časti komína stužuje túto časť a zlepšuje prenos sily prí zjazde. Súčasťou EVO V-FRAME je aj prepracované odvetranie skeletu. Kombinácia dizajnu a vrstiev (kovová sieť + membrána OUTDRY® + ľahká látka) umožňuje veľmi dobrú cirkuláciu vzduchu. AXIAL ALPINE EVO - predstavuje to najlepšie z hľadiska ľahkosti a pohodlia. V spolupráci s Pebaxovým jazykom EVO TONGUE je zárukou najlepšieho výkonu. WAVE CLOSURE SYSTEM- "Vlna" je nový uzatvárací systém vyrobený výhradne pre firmu SCARPA®. "Vlna" poskytuje rovnakú pevnosť ako dve klasické pracky, výrazne tak znižuje hmotnosť skeletu. Jedna pracka pracuje v spojení s pevným lankom a zaisťuje jednotné a bezpečné stiahnutie, čo má za následok bezkonkurenčnú prispôsobenia a výkon. HRS STRAP - opasok v oblasti priehlavku zakončený sponou s račňou umocňuje tuhosť v jazyku a zároveň vďaka dobrej fixácii nohy v päte zvyšuje výkon pri stúpaní. THOR Buckles - nové spony vyrobené z horčíkovej zliatiny, ktorá je pevná a pritom ľahká. Upravený tvar ponúka ľahkú manipuláciu aj v rukaviciach. THOR RACK- "rebríček" lýtkovej spony je navrhnutý tak, aby efektívne "zabalil" oblasť lýtka počas fázy chôdze i zjazde. Prvý zub rebríčku je umiestnený obrátene a je navrhnutý tak, aby udržiaval sponku v správnej polohe, zatiaľ čo páka Tour-Lock zabraňuje úplnému otvoreniu spony. Pred fáze zjazde jednoducho posuňte sponu do jedného zo štyroch ďalších zubov. Rozšírená konštrukcia zlepšuje rozloženie uzatváracieho tlaku, každý zub ponúka posun o 7 mm. POWER STRAP LITE - nový tvar velkro pásku zakončený širokým okom pre ľahkú manipuláciu a dokonalé stiahnutie hornej časti komína. ASYMMETRIC SPOILER XT - vyberateľný spojler, ktorý vďaka svojej nastaviteľnej výške ponúka prispôsobiteľnou podporu zadnej strany komína.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Rozsah veľkostí: UNI 245-320
  • Flex: 125
  • šírka: 101 mm

Parametre

Materiál Podrážka Scarpa / Vibram Cayman PRO, skelet Carbon Grilamid LFT®, grilamid, Pebax, Papuča termo topánočka Intuition
Pohlavie Muž
Hmotnosť1,41 kg
Naposledy navštívené
Bez kompromisov! Maestrale RS 2.0 sú ľahšie, tuhšie a komfortnejšie ako inokedy. Predstavujú nové meradlo vo svete skialp.