Zľava -8%
  • prilba PETZL BOREO RED

prilba PETZL BOREO RED

  • Obj. čislo: 107000693
  • Výrobca: PETZL
Odolná univerzálna prilba Boreo je vhodná pre horolezectvo, alpinizmus, speleológiu, via ferraty, canyoning a ďalšie vertikálne aktivity.
Materiál
ABS, EPP, EPS
Pohlavie
Unisex
61,70 € s DPH 56,77 s DPH / ks 47,31 € bez DPH / ks
Dostupnosť na predajni:
Stará Vajnorská (BA) -
BORY MALL (BA) -

prilba PETZL BOREO RED

Odolná univerzálna prilba Boreo je vhodná pre horolezectvo, alpinizmus, speleológiu, via ferraty, canyoning a ďalšie vertikálne aktivity. Vďaka kombinovanej konštrukcii je prilba kompaktná a zároveň kryje celú hlavu. Má zosilnenú ochranu voči bočnému, čelnému aj zadnému nárazu. Optimalizovaná hmota na hlave a široké vetracie otvory z nej robia pohodlnú prilbu pre všetky aktivity. Robustná vonkajšia škrupina je odolná proti nárazu a poškriabaniu pre optimálnu trvanlivosť prilba má kombinovanú konštrukciu, škrupina z ABS je odolná oderu a nárazom, EPP (polypropylén) penová výstelka je ľahká a odolná oderu, zároveň tlmí nárazy z čelnej, bočnej a zadnej strany, koruna hlavy je chránená penou EPS (polystyrén) ktorá pohltí prípadné nárazy z hornej strany hlavový pásik je mäkký, dokonale zodpovedá tvaru hlavy a skladá sa do škrupiny pre skladovanie a prepravu.

Konštrukcia, ktorá kryje celú hlavu je označená nálepkou Petzl TOP AND SIDE PROTECTION, poskytuje štandardne normovanú ochranu zhora, a nadštandardne i bočnú, čelnú aj zadnú ochranu tvar, ktorý kryje celú hlavu, je predĺžený v zadnej časti a poskytuje lepšiu ochranu Univerzálne použitie, je vhodná pre horolezectvo, alpinizmus, speleológiu, via ferraty, canyoning, lanové parky ... je vybavená štyrmi klipmi pre upevnenie čelového svietidla a možno na ňu namontovať ochranný štít Vizion.

Vyrába sa v dvoch veľkostiach S/M M/L v štyroch farebných prevedeniach

Veľkosťi: S/M 48 - 58cm, M/L 53 - 61cm,

Material ABS, EPP, EPS

Hmotnosť 285g

Certifikácia CE EN 12492, UIAA

Parametre

Materiál ABS, EPP, EPS
Pohlavie Unisex
Hmotnosť0,285 kg
Naposledy navštívené
Odolná univerzálna prilba Boreo je vhodná pre horolezectvo, alpinizmus, speleológiu, via ferraty, canyoning a ďalšie vertikálne aktivity.