Zľava -35%
  • mikina ORTOVOX FLEECE JACKET W BLACK RAVEN

mikina ORTOVOX FLEECE JACKET W BLACK RAVEN

  • Obj. čislo: 179007680
  • EAN: 4251422582667
  • Výrobca: ORTOVOX
Materiál
MAIN MATERIAL: 64% polyester (recycled) + 30% virgin wool (OWP-Merino) + 6% elastane INSERTS: 100% virgin wool (OWP-MERINO)
Pohlavie
Žena
190 € s DPH 123,49 s DPH / ks 102,91 € bez DPH / ks
Dostupnosť na predajni:
Stará Vajnorská (BA) -
BORY MALL (BA) -

mikina ORTOVOX FLEECE JACKET W BLACK RAVEN

Dámska FLEECE JACKET je všestranná bunda s vysokou funkčnosťou, veľkou voľnosťou pohybu a prirodzenou klímou pre chladné zimné dni na horách. Špeciálny proces pletenia dodáva osvedčenej bunde matný povrch, ktorý zdôrazňuje jej jednoduchý, športový vzhľad. Vysokokvalitné materiály sú tiež super udržateľné: Mikina obsahuje jedinečnú zmes mäkkej merino vlny na vnútornej strane a recyklovaného polyesteru na vonkajšej strane, vďaka čomu je mimoriadne odolná a priedušná. Keďže MERINO FLEECE je extrémne elastický, FLEECE JACKET pre ženy sa dokonale prispôsobí telu a zároveň ponúka maximálnu voľnosť pohybu. Mäkká merino vlna je príjemná na pokožke a zaisťuje pohodlnú klímu prirodzenou reguláciou vlhkosti a teploty. Dve bočné vrecká s tradičným materiálom od spoločnosti STEINER udržujú vaše ruky v teple a poskytujú dostatok priestoru pre všetky potrebné drobnosti, ktoré máte na dosah. Špeciálna technika spracovania zaisťuje, že pútka na palce tvoria dokonalé uzavretie, takže ani tu sa nestráca teplo. Naša FLEECE BUNDA pre ženy je tak pripravená na všetky vaše zimné aktivity na horách aj v dolinách.

Parametre

Materiál MAIN MATERIAL: 64% polyester (recycled) + 30% virgin wool (OWP-Merino) + 6% elastane INSERTS: 100% virgin wool (OWP-MERINO)
Pohlavie Žena
Hmotnosť0,382 kg
Naposledy navštívené