UYN® – Unleash Your Nature: nová značka z Talianska

UYN® – Unleash Your Nature: nová značka z Talianska

Je nová. Je odlišná. Je štýlová. Je funkčná.
UYN® je nová značka funkčnej bielizne z Talianska. Filozofiu spoločnosti možno cítiť v každom vlákne: Unleash Your Nature. Vďaka bohatej škále základných vrstiev, stredných vrstiev, lyžiarskych a športových ponožiek umožňuje UYN® všetkým amatérskym aj profesionálnym športovcom, aby sa cítili úplne v pohode pri športovaní na každej úrovni.

So zimnou kolekciou ste pripraveni ako nikdy predtým
Otvorením Svetového poháru v Söldenu začali najlepší pretekári na svete s kolekciou UYN NATYON novú éru – a to môže byť aj váš nový začiatok. Hneď na otváracích pretekoch Svetového pohára v Söldenu lyžiarky používajúce základnú vrstvu UYN získali prvé a druhé miesto. Víťazná Francúzka Tessa Worley a druhá Talianka Federica Brignone. Teraz nájdete úplne novú zimní kolekciu UYN v obchodoch v Česku a na Slovensku.
UYN® vytvoril funkčnú bielizeň, ktorú spojuje funkčnosť s komfortom a tiež atraktivny design. Ťaží z viac ako dvadsaťročnej skúsenosti materskej spoločnosti Trerè Innovation Srl.
Stručný prehľad kolekcie: VISYON ako základná funkčná vrstva, EVOLUTYON pre náročné aktivity, AMBITYON pre šport v chladných dňoch a FUSYON s vlnou merino pre pohodlie počas zimy. Kolekcia NATYON bola vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi športovcami a je navrhnutá presne podľa ich potrieb. Kolekciu Natyon používajú najlepší lyžiari reprezentácií Talianska, Rakúska, Francúzska, Nemecka, Slovenska, Ruska, Slovinska a Nórska. V bielizni UYN môžete vidieť pretekať množstvo olympijských víťazov, majstrov sveta, víťazov Svetového pohára, ako je Marcel Hirscher, Aksel Lund Svindal a mnoho ďalších.
UYN® sa opier o inovatívne a unikátne technológie: antibakteriálne prírodne nite Natex, pohyb neobmedzujúci strih HYPERMOTION, termoregulačnú technológie COOLVENT a HEATMEMORY a príjemný pocit na koži zaručuje jedinečný komfort.
www.uynsports.com