Najviac Ortovoxu na leto 2019

Najviac Ortovoxu na leto 2019

Horolezci, horolezkyne, turisti i turistky ... najviac Ortovoxu pre Vaše výkony v lete u nás v Outdoor Guide.

Aj v lete sa ovečky, a ich vlna postarajú o perfektnú termoreguláciu a pomôžu odbúrať nepríjemné pachy. Pri použití v produktoch Ortovox je to perfektná kombinácia s tými najšpičkovejšími materiálmi do dokonalých kúskov, ktoré chcete mať na sebe pri svojej športovej aktivite. V Outdoor Guide nájdete takmer všetko v najväčšom shop-in shope Ortovox na Slovensku. My sa tešíme a Vy?

 

 

Ortovox ponúka na leto funkčné tričká, v ktorých vláknach nájdete merino vlnu i eukalyptus. Kombinácia dvoch prírodných látok zaručí chladivý efekt pri letných aktivitách - od turistiky po horolezectvo.

Kombinácia najjemnejšej vlny MERINO a vlákna z eukalyptu TENCEL je prírodný materiál, ktorý zachováva jednotlivé vlastnosti oboch materiálov. Pocit sucha, neutralizácia pachu, rýchle schnutie, chladivý efekt a ďalšie vlastnosti nájdete práve v modelovom rade 150 MERINO COOL.

V kraťasoch si udržali overené materiály ako napríklad materiálovú zmes CORDURA®, polyamid a elastan - jedného z najodolnejších materiálov od firmy ORTOVOX. Zároveň tieto horské nohavice sú veľmi elastické a poskytujú slobodu pohybu v každej vrstve.

Merino vložky na vnútornej strane dodávajú krátkym horským nohaviciam extra pohodlie.